Soap Class
Soap Class
Regular price
$149.00 USD
Regular price
Sale price
$149.00 USD
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
Join us for a soap-making class!
These classes will be planned around you and a max of 3 friends and take place in our kitchen just down the street from our retail location. Each loaf of soap is $149 and provides a total of 16 bars of soap. Each person can make a loaf of soap, or you and your friends can make one loaf together and split the total cost.
You will learn how to make soap - making your own decisions on color, scents, and label.
Your soap will be ready to pick up within a few weeks.
